Netradičné svadobné oznámenia

Plánujete svadbu a chcete aby vaše svadobne oznámenia boli nie len kvalitné, ale rovnako aj oku lahodiace a zaujali vašich svadobných hostí? Ste na správnom mieste.

taj-mahal-3132348_640

So svadbami sa v poslednej dobe doslova roztrhlo vrece a tak sú tlačiarne na svadobné pozvánky preplnené objednávkami. My Vám však vieme poradiť kde nájsť najoriginálnejšie netradičné svadobné oznámenia jednoducho za pár minút a to za výbornú, pre každého dostupnú cenu.

V poslednej dobe sa okukané tradične svadby stávajú čoraz nudnejšími a nudnejšími, a ľudia sa čoraz viac pri plánovaní svojich svadieb obzerajú na blízky západ, aby ich svadba bola originálna a dokázala čo najviac prekvapiť svadobčanov a vyčarovať zo svadby najlepší dojem.

Určite nikto z vás určite nebude popierať, že prvý dojem vzniká už pri predaní svadobného oznámenia a pri pozvaní na tento čarovný a dôležitý okamih života. Preto už vtedy treba myslieť v akom štýle a duchu chcete naplánovať svoj dôležitý deň. Niekto by nám mohol namietať, že v jednoduchosti je ukrytá najväčšia krása, no aj jednoduchý vzor sa dá prispôsobiť tak, aby pozvánka stále pôsobila originálne a len tak nezapadla prachom pri ostatných.

notebook, ruky

V ponuke je veľa noviniek, ktoré sa na slovenských a českých svadbách buď to vôbec nevyskytovali, alebo boli naozaj veľkou raritou. Takéto prináša aj spoločnosť GraphicSoul ktorá kráča s dobou a moderne a decentne, no stále originálne, navrhne a vytlačí svadobné oznámenie alebo pozvánku priamo pre vás. Toto všetko je v cenovej relácii cca. 60 – 90 centov na kus, pričom sa cena líši od množstva vytlačených pozvánok a oznámení. Rovnako aj cenu upravuje druh papiera, o ktorý máte záujem, no či si vyberiete natieraný lesklý, matný alebo snehobiely papier, spoločnosť stále zaručuje vysokú kvalitu a trvácnosť papiera a rovnako aj použitého atramentu na tlač.