Sklenené posuvné dvere

Sklenené posuvné dvere sú dostupné v rôznych hrúbkach: osem, desať a dvanásť milimetrov, čo vám ponúka viac možností podľa vašich potrieb. Pri online objednávke si môžete vybrať z povrchov s nízkym obsahom železa (extrémne priehľadné sklo), saténových, farebných alebo pieskovaných povrchov. Ak potrebujete viac súkromia alebo chcete skryť špinavú oblasť, toto je to pravé miesto! Sľubujeme, že interiérové sklenené dvere vyrobíme na mieru presne podľa vašich predstáv. Naše interiérové dvere na mieru sú vyrobené tak, aby sa hodili do každého priestoru, či už je váš dom alebo pracovisko zdobené tradičným kovaním, alebo dávate prednosť modernejšiemu štýlu.

dvere

Sklenené dvere sa stále viac používajú v podnikových konferenčných miestnostiach, telocvičniach, kúpeľoch, reštauráciách, maloobchodných predajniach a súkromných domoch, pretože sa stávajú čoraz obľúbenejšími. Aj keď sa špecializujeme na sklenené dvere pre obchodné budovy, ako sú kancelárie a showroomy, náš široký výber môžu využiť aj domácnosti. Naše zákazkové sklenené dvere sa stali mimoriadne populárnymi, pretože menia miestnosť na niečo svetlejšie, svetlejšie a vizuálne príťažlivejšie. Chcete aktualizovať miestnosť alebo chodbu? Ak chcete vytvoriť dojem dodatočného priestoru, vyberte si jedny z našich nízkych železných sklenených dverí. Ak však chcete vytvoriť výraz so svojimi sklenenými dvierkami, nezabudnite preskúmať celý náš produktový rad a druhy skla vrátane pieskovaného a tónovaného. Môžete upraviť tón priestoru použitím nepriehľadnej povrchovej úpravy alebo dokonca znížiť svetlo, ak je to potrebné, pre pokojnejšiu atmosféru. Výkyvné sklenené dvere sú lepšou alternatívou ako štandardné posuvné sklenené dvere, pretože poskytujú oveľa tesnejšie tesnenie, ale sklo – dokonca aj ten najlepší typ skla zvoleného pre teplotnú zónu – je vždy zlým izolantom, takže dvere z neho vyrobené sú zlou voľbou.

dvere sklo

Z hľadiska tepelnej pohody. Sklenené dvere by mali mať izolované rámy a dvojité alebo trojité zasklenie s nízkoemisnými nátermi a plynovými tesneniami, aby sa obmedzil ich negatívny tepelný vplyv na obytný priestor. Tepelné prestávky by mali byť inštalované aj v sklenených dverách s kovovým rámom. Dvere musia mať správnu veľkosť a musia byť chránené (pomocou tienidiel, žalúzií, závesov a iných prostriedkov).Potrebujete konkrétny rozmer alebo tvar sklenených dvierok skrinky, knižnice alebo sklenených dvierok pod schody? Prečo nespraviť svoju spálňu modernejšou inštaláciou sklenených posuvných dverí na skrine? Sme odhodlaní pomôcť vám nájsť štýl, ktorý vám vyhovuje. Ak máte na mysli obrázok alebo fotografiu, pošlite nám ju vo vysokom rozlíšení a my vám vyrobíme jedinečné sklenené dvere!