Všetko o nerezových zábradliach

Nerezové zábradlia sa používajú vo všetkých typoch budov, od úradov, nemocníc, múzeí, škôl, letísk, až po súkromné priestory. Ak ho potrebujete veľké množstvo, oplatí sa Vám prefabrikované nerezové zábradlie. Ak pre Vás ale neplní len účel z hľadiska bezpečnosti a záleží Vám na jeho prevedení a štýle, nechajte si ho vyrobiť.

Zábradlí ze shora

Perfektne sedí.Hlavnou výhodou zábradlia vyrobeného na mieru je jeho precízna výroba a osadenie. Nemusíte nič rezať a prispôsobovať. Väčšina výrobcov Vám okrem vymerania a výroby zábradlia zrealizuje aj jeho osadenie na miesto. Dokážu Vám tiež poradiť čo sa vo Vašom prípade najviac oplatí a čo nebude fungovať.

Detail na zábradlí

Je záležitosťou dizajnu.Nerezové zábradlie plní nielen ochrannú alebo rozdeľovaciu funkciu, je aj výrazným prvkom architektúry priestoru, v ktorom je zasadené. Používa sa v exteriéroch aj interiéroch, často na schodiská, ploty, terasy či balkóny.
Architektonicky je moderné, obľúbené sú kombinácie s čistými materiálmi, ako je sklo alebo kameň. Ak uprednostňujete tradičné poňatie a chcete priestoru dodať teplejšiu atmosféru, použite drevené podlahy. V oboch prípadoch je elegantné.

Môžete si vybrať z viacerých typov.Nehovoríme len o okrúhlych alebo hranatých stĺpikoch. Nerezové zábradlie môžete doplniť o sklenené výplne, https://lmmont.sk/nerezove-zabradlia/ vyhotovuje číre aj mliečne sklenené prevedenia.

Schody zrcadlově

Ich údržba je nenáročná.Vyššia počiatočná investícia je vyvážená životnosťou nerezových zábradlí. Okrem bežného zbavenia sa nečistôt mu nemusíte venovať žiadnu špeciálnu starostlivosť. Výborne odoláva vplyvom počasia. Nie je potrebné ho natierať farbou alebo lakovať, ako to býva zvykom pri iných povrchoch – ale v prípade, že chcete jeho farbu prispôsobiť dekoráciám, je možné ho natrieť farbou, rovnako ako akékoľvek iné kovové zábradlie. Opätovný lesk nerezové zábradlie získa pri bežnom čistení a ak sa Vám nechce opakovať ho často, môžete použiť roztoky, ktoré odpudzujú vodu a pomôžu Vám v boji s počasím.