Bláznivé súťaže a výzvy youtuberov

Pravidelný návštevník Youtubeu zrejme vie, že na tejto sociálnej sieti pribúdajú okrem iných príspevkov aj rôzne súťaže, ako napríklad .

občerstvení

Takýchto súťaží a výziev začína byť na spomenutej stránke čoraz viac, respektíve pribúdajú každú chvíľu a dnes ich narátame minimálne 100. Ide o to, že pomocou dotyčného príspevku sa odštartuje určitý trend a výzva, aby ľudia začali napodobňovať to, čo vidia v danom videu. Čiže na videu vidíme dotyčného autora videa (veľakrát aj s partnerkou alebo kamarátmi), ako robia nejakú bláznivú vec a dajú „dare“, čiže výzvu, aby podobné videá s rovnakou aktivitou začali pridávať aj ostatní. Týmto spôsobom už vzniklo veľa trendov, ktoré mali vysokú odozvu.

zábava

Ale chcem Vás upozorniť, ale možno to už viete alebo tušíte, že niektoré z týchto výziev sú naozaj hlúpe a je nebezpečne vysoká pravdepodobnosť, že si pri ich napodobňovaní ublížite, alebo môže to mať ešte horšie, smrteľné následky. Takýchto príspevkov ale bolo našťastie menej, zväčša nájdete celkom absurdné výzvy, ktoré sú však tou svojou absurditou docela zaujímavé a zábavné. A niektoré sú dokonca sympatické a naozaj vtipné, ako Top 3 najpopulárnejšie výzvy, medzi ktoré patria „Try not to laugh“, „Try not to grindge“ a trochu odlišná „Try not to cry“.

• Všetky majú spoločný priebeh a to, že pozeráte video pozostávajúce so zmixovaných scén.
V prvých dvoch výzvach sledujete naozaj smiešne scénky, ktoré sú ešte humorne zmixované a Vašou úlohou je vydržať ich sledovať bez toho, aby ste sa začali smiať, v druhom prípade sa dokonca nesmiete ani uškrnúť.
Tretia výzva, „Try not to cry“ má ten istý priebeh, ale opačný efekt, respektíve pozeráte dojemné a smutné scény, no snažíte sa nevynoriť ani slzu.

paprička

• To som však spomenul iba TOP 3 momentálne najpopulárnejšie trendy, je ich ešte skutočne oveľa viac a sú vzájomne odlišné.
Napríklad v „The Google Yourself“ zadáte svoje meno do Googleu a necháte sa prekvapiť, aké informácie nájdete ( najskôr asi o človeku s podobným menom).
V bláznivejšom “ Hot Pepper“ zasa natočíte a pridáte video, v ktorom jete naozaj veľkú, červenú a hlavne ostrú čili papriku.

• A to Vás čaká ešte okolo 100 výziev, odhodláte sa niektorú z nich podstúpiť?