Potešte budúcu nevestu

Pre každú ženu existujú dva najdôležitejšie dni v jej živote. Keď sa jej narodí dieťa a keď sa ide vydávať. Svadba je pre ženy niečo, na čo myslia intenzívne asi už odkedy boli malými dievčatkami a práve preto by mal dať od všetkého chlap jednoducho ruky preč. Často to tak naozaj funguje a verte tomu, že je lepšie budúcej neveste sa nepliesť pod nohy. To však neznamená, že by ste jej nemohli (aj keď s malou dušičkou) poriadne poradiť. Je to predsa len aj vaša svadba. A aj keď len okrajovo, mohli by ste sa do toho zapojiť, ako len môžete.

modelka

Vo všeobecnosti sú ženy pred svadbou vo veľkom strese. To je niečo, čoho sa len tak rýchlo nezbavia a aj keď sa budú snažiť si svadbu naozaj užiť, nakoniec aj tak pochopia, že to proste nejde a budú chcieť, aby už bolo po tom. Tak prečo by ste jej to nespríjemnili tým, že jej niečo darujete? Možno máte pocit, že svadba je už aj teraz dosť nákladná, ale to predsa nemusí byť problém. Nemusí to byť nič predražené. Možno stačí len niečo ako znak toho, že ju ľúbite a že ste tu pre ňu, nech sa deje čokoľvek.

stříbrné naušnice

Čo tak malý šperk? Po prsteni to možno nebude ten wow efekt, ale napriek tomu si môžete byť istý tým, že nausnice strieborne je určite niečo, čo ju poteší. Okrem iného aj preto, že si ich nakoniec môže dať aj na svadbu. Premyslite to a povedzte jej, že je pre vás dôležité, aby ich mala a že všetko bude fajn. A že ju ľúbite, to je v týchto hektických chvíľach niečo, čo potrebuje počiť naozaj často. Uvidíte, že vás to bude baviť a že ju tým všetkým naozaj zaskočíte. Tak verte tomu, čo vidíte. A verte tomu, že vaša žena. Ktorú si chystáte zobrať, si to aj naozaj zaslúži. Urobte pre ňu maximum a ukážte jej, že ani ona sa neunáhlila. Jej áno pre vás predsa veľa znamenalo, takže jej ukážte, že môže byť šťastná a že aj naozaj bude. S nikým iným, iba s vami.