Čo si obliecť do fitness centra

Ako sa obliecť do fitness centra?
Počas cvičenia a pobytu v posilňovni sa chce pohodlne cítiť každá žena. K dobrému pocitu patrí kvalitné oblečenie. Samozrejmosťou je Základom sú vhodné legíny na cvičenie. Mali by byť z kvalitného materiálu, vzdušné a atraktívne. Určite nechcete nič priesvitné, príliš voľné alebo upnuté. Mohlo by vám to prekážať počas cvičenia, a nie je to ani príjemný pohľad pre iných ľudí naokolo. Najistejší výber bude, keď si oblečiete niečo, čo bude spĺňať vaše očakávania. Narastie tak vaša motivácia do cvičenia. Ak sa budete cítiť príťažlivo, vaše výsledky budú omnoho lepšie. Je to vidno aj v praxi. Sebavedomie človeka je tvárne. Využite to vo svoj prospech.

Krátke aj dlhé
Allsort vám ponúka radu legíny na cvičenie YASTRABY. Zvolíte si spomedzi dlhých a cylistických krátkych legín, podľa vášho vkusu a potrieb.

Popis
Legíny sú elastické a prispôsobia sa postave. Majú vysoký pás, čo bude vyhovovať aj ženám, ktoré chcú zamaskovať problémové partie.
Ponúkame veľkosti od XS až po XL.

long pants

Prečo by ste si ich mali objednať práve u nás? Možno aj vy chcete podporiť slovenských výrobcov. 95% výrobkov máme na sklade, takže vaše legíny sa k vám dostanú bez zdržania a hlavne rýchlo. Milý bonusom je aj doprava zadarmo, ak si objednáte možno aj niečo iné, v hodnote nad 79 eur (alebo chcete striedať legíny častejšie). Ak so svojou objednávkou nebudete spokojní, jej výmena je zadarmo, ak je tovar v hodnote nad 30 eur. Všetko rýchlo vyriešime, aby boli obe strany spokojné. Ak by ste predsalen nechceli nič riešiť, do 14 dní možete tovar vrátiť bez udania dôvodu.

short pants

Ako prebieha výmena legín s nevhodnou veľkosťou
Jednoducho vypíšete formulár, kde uvediete vašu požadovanú veľkosť a balíček odošlete na uvedenú adresu. Vymieňame len nepoškodený tovar so zachovalou etiketou.

Príťažlivá cena
Čaká vás aj zľava od 17 do 39 percent, ktorú by ste nemali ignorovať.