Erotické vs. klasické masáže

Pokiaľ hľadáte jedinečnú aktivitu, počas ktorej sa uvoľní vaše telo, ale aj vaša myseľ, tak určite je načase vyskúšať masáž. Avšak nie len takú hocijakú. V súčasnosti sa môžeme stretnúť s veľmi veľa druhmi masáží, pričom môže byť pre vás komplikované zvoliť si práve tú, ktorá bude pre vás ideálna, a to ako programom, tak aj cenou. Klasické masáže sú vhodné v prípade, že hľadáte niečo, čo dokáže zaručene uvoľniť vaše stuhnuté svalstvo, prípadne pomôcť prekrviť konkrétnu časť vášho tela. Klasické masáže sú teda určené predovšetkým na liečenie fyzického tela a nie sú nijak špecificky navrhované preto, aby sa zaoberali aj vnútorným svetom človeka a ich prioritou nie je starostlivosť o energetické centrá, prípadne sa nezaoberajú prepojením tela s vesmírom.

žena

Práve prepojenie medzi jednotlivými časťami ľudskej existencie dokáže zaistiť absolútnu relaxáciu, po ktorej sa budete cítiť ako znovuzrodení. Takéto prepojenie nie je možné získať pri klasickej masáži, ktorá je orientovaná len na telo, no taktiež vám s tým nepomôžu techniky orientované čisto na meditáciu, pretože pre absolútne prepojenie človeka s vesmírom je potrebná stimulácia všetkých aspektov fungovania, a to ako vo fyzickom svete, tak i v tom duchovnom. Presne toto všetko v sebe spájajú erotické masáže, ktoré sú akýmsi prostredníkom medzi klasickými masážami a meditačnými technikami.

masáž

Pod tieto masáže spadá množstvo typov ako napríklad nuru masáže, senzuálne masáže, tantrické masáže, párové masáže, masáže prostaty magictantra.sk a podobne. Sú najlepšou voľbou pre náročných a pre tých, ktorí vedia, čo za svoje peniaze očakávajú. Ich priebeh a samotný program je úplne odlišný od priebehu klasických masáží, ktoré poznáme možno aj z každodenného života, s ktorými prichádzame pravidelne do kontaktu. Tieto masáže sa tešia narastajúcej popularite ako v Európe, tak aj po celom svete, pretože ľudia začínajú chápať ich blahodarné účinky.

Posted in Web