Matcha latte

Si vášnivý kávičkár a najradšej máš kávu kafe latte alebo inak povedané kávu s mliekom, avšak rád skúšaš niečo nové? Máme tu pre teba matcha latte. Ešte si o tom nepočul? Matcha je zelený čas v práškovej podobe, ktorý si môžeš pripraviť rovnakým spôsobom ako kávu s mliekom. Jednoducho len zamiešaš prášok v horúcej vode a pridáš mlieko. Alebo ho jednoducho len zarobíš v horúcom mlieku. Dokonca ak si dobrý barista môžeš spraviť nejaký pekný obrázok a vrchu tvojho matcha nápoja s napeneným mliekom a vyraziť všetkým dych. A vieš čo je na tom najlepšie?

matcha

Matcha latte si môžeš teraz ľahko pripraviť aj ráno u seba doma a nemusíš tak platiť drahú cenu za rannú kávu a stáť v rade v kaviarni cestou do práce. Stačí si v internetovom obchode totalvital.sk kúpiť matcha prášok v bio kvalite a robiť si svoju rannú dávku energie pred náročným dňom. Dokonca ti tento nápoj dá niekoľko násobne viac energie ako káva. Keď matcha latte raz ochutnáš určte si ho zamiluješ. Preto neváhaj a navštív náš internetový obchod a objednaj si jeden matcha práškový čaj z našej ponuky, ktorý máme pre teba vždy čerstvý. Každé tri týždne nám prichádzajú čerstvé čaje priamo z Japonska, takže ti môžeme zaručiť stálu čerstvosť našich čajov, vďaka čomu bude tvoj nápoj ešte voňavejší a lahodnejší.

matcha latte

Pretože rovnako ako pri káve tu platí, že čím je čerstvejšie namletá tým intenzívnejšiu a lahodnejšiu vôňu a chuť má. Musíme tiež podotknúť, že na rozdiel od kávy je matcha latte oveľa zdravší variant na každodenné pitie. Pretože matcha čaj ako každý zelený čaj obsahuje plno antioxidantov a druhých prospešných látok pre tvoje zdravie a pokožku. Keď si objednáš jeden z našich matcha čajov ešte dnes môžeš ho mať za skvelú akciovú cenu a za niekoľko dní ti ju kuriér donesie až k tebe domov. Ak bude mať tvoja objednávka hodnotu 30 a viac euro poštovné budeš mať úplne zdarma. Tak neváhaj a dopraj si ihneď tvoju šálku matcha latte za skvělou cenu https://www.totalvital.sk/bio-matcha-caj-latte-mix-food-drinks-quality-200g!