Hotové s.r.o. na predaj sú rýchlym riešením v začatí podnikania

Hotové a už založene s.r.o. sú v ezmluva.sk založené výlučne za účelom predaja. Nevykazujú žiadnu činnosť a ušetríte pri nich nielen základné imanie, ale aj veľa času, ktorý by ste strávili zakladaním novej firmy. Môžete si takto kúpiť slovenskú s.r.o., akciovú spoločnosť, ale aj českú firmu alebo európsku spoločnosť. Môžete kúpiť firmu, ktorá je platcom Dph, alebo nie. Dokonca sú k dispozícii aj firmy s históriou, ak by ste chceli napríklad brať úver na začiatok.

Zoznam „ready made“ spoločností na predaj sro ezmluva.sk. Ceny začínajú už na 490€. Vyberte si, čo vám najviac vyhovuje a spĺňa predstavy vášho podnikateľského zámeru.

podávanie rúk

Výhodou hotovej s.r.o. na predaj je, že už má pridelené IČO, DIČ v prípade platcu Dph aj IčDph. Nie je potrebné platiť základné imanie, konať môžete takmer hneď po podpise dokumentov. Takže odpadne veľa práce, ktorú máte pri zakladaní novej „eseročky“.

V cene za s.r.o. na predaj je zahrnutá zmena spoločníka, zmena konateľa, dokonca aj zmena obchodného mena spoločnosti a zmena sídla. Taktiež môžete rozšíriť, alebo zúžiť predmet činnosti spoločnosti, podľa toho, čomu sa plánujete v podnikaní venovať. Máte vypracované a pripravené aj zakladateľské listiny, spoločenskú zmluvu, zmluvu o prevode podielu, podpisový vzor a podobne. Poplatok za zmeny v obchodnom registri taktiež platiť nemusíte. Všetko je naozaj „ready made“ pripravené pre vás a ušetríte veľa času, energie a v neposlednom rade aj nejaké finančné prostriedky.

administrativne papiere

Mať sídlo spoločnosti je jednou z podmienok pre založenie s.r.o. a potrebujete k jeho doloženiu buď nájomnú zmluvu, súhlas vlastníka alebo list vlastníctva. Ak však nič z toho nemáte, môžete zvoliť sídlo virtuálne. Ak si kúpite hotovú s.r.o. na ezmluva.sk, máte virtuálne sídlo 3 mesiace zdarma. Neváhajte nás kedykoľvek na ezmluva.sk kontaktovať.