Kozmetické produkty s ružovým kvetom!

1. Takzvaná ružová voda pomáha udržiavať rovnováhu pH pokožky a tiež reguluje nadbytočný olej.
2. Ružová voda má protizápalové vlastnosti a účinky, ktoré môžu pomôcť znížiť začervenanie podráždenej pokožky, zbaviť sa akné, dermatitídy a ekzému. Je to skvelý čistiaci prostriedok a pomáha pri odstraňovaní oleja a nečistôt nahromadených v upchatých póroch.
3. Ružová voda pomáha revitalizovať a hydratovať pokožku, čím jej dodáva tento osviežujúci vzhľad. Vďaka svojim antibakteriálnym vlastnostiam pomáha ružová voda aj pri hojení jaziev, poranení a rán.parfém.jpg
4. Antioxidačné vlastnosti tejto priam zázračnej vody pomáhajú posilňovať kožné bunky a regenerovať kožné tkanivá. Preto určite nepodceňujte silu týchto krémov!
5. Kvôli vlastnostiam, ktoré má adstringent, ružová voda pomáha čistiť póry a tónovať pokožku. Aplikácia tohto produktu po naparení znižuje začervenanie a škvrny.
7. Vôňa ruží je považovaná za silný zosilňovač nálady. Čo to presne znamená? Zbavuje vás pocitov úzkosti a podporuje emocionálnu pohodu, čím sa cítite uvoľnenejšie a oveľa lepšie.květiny.jpg
8. Výživné a hydratačné vlastnosti ružovej vody zvyšujú kvalitu vlasov. Je známe, že lieči mierne zápaly pokožky hlavy a zbavuje sa lupín. Navyše robí zázraky ako prírodný kondicionér a oživuje rast vlasov. V obchodoch, prípadne na internete dnes nájdete množstvo produktov, ktoré zahŕňajú obsah ruže vo svojej receptúre.
9. Vôňa ruží na vankúši vám tiež po dlhom dni pomôže lepšie spať, takže sa prebudíte sviežo. Stačí, ak si jej trošku nakvapkáte, alebo ak máte možnosť, nechajte lupene ruží aspoň pár minút či hodinu ležať na vašom vankúši.
10. Pomáha tiež proti starnutiu pleti. Pokojne teda siahnite po krémoch a produktoch, ktoré v sebe nosia tento zázračný liek! Ak vám naše tipy pomohli a našli ste produkt, ktorý vám vyhovuje, budeme radi, ak nám dáte vedieť. J