Krtkovanie Bratislava

Na odvádzanie splaškov z domácností sa využívajú kanalizácie a odtoky. Vedeli ste však o tom, že aj o vaše potrubia je potrebné sa raz za čas postarať? Odpad, ktorý odvádzajú obsahuje mastnotu a nečistoty, ktoré sa usádzajú na stenách potrubia. Znemožňujú tak prietok vody, ktorý sa môže úplne zastaviť a vytvárajú nepríjemný zápach, ktorý sa môže šíriť celou vašou domácnosťou. Zanedbanie starostlivosti o vaše odtoky či kanalizáciu môže spôsobiť aj vyrazenie vody cez odtok domu.

potrubie na stene

Vyčistenie potrubí a kanalizácie realizujeme v našej firme pomocou metódy nazývanej krtkovanie https://ab-krtkovanie.sk/krtkovanie-kanalizacii-bratislava/. Pri krtkovaní sa to potrubia vsunie oceľova struna, ktorá pri otáčaní uvoľní nánosy nahromadené v potrubí. Krtkovanie je taktiež možné realizovať vysokotlakovým čistením vody. Vysoký tlak vody vytlačí nečistoty z potrubia. Prístroj, ktorý využívame na vysokotlakové čistenie vody je zabudovaný v našom vozidle, teda viem s ním prísť naozaj kamkoľvek. Jednou z najväčších výhod krtkovania možnosť vyčistenia aj tých najmenších priemerov potrubí. tento spôsob údržby potrubí je taktiež ekologický, teda neškodí a nezaťažuje naše životné prostredie.

vytekajúce potrubie

Naša firma a jej zamestnanci sú špecialistami vo svojom obore. Majú mnoho skúseností a preto vám s vyčistením vášho potrubia radi pomôžu. Kvalitné nástroje, ktoré používame, sa postarajú o vašu kanalizáciu a potrubia bez toho, aby ste vy s tým mali nejaké starosti. Naše služby vám ponúkame v Bratislave, hlavnom meste našej krajiny. Napriek našim dlhoročným skúsenostiam a profesionálneho prístupu vám ponúkame najnižšie ceny v Bratislave.

Najlepšia je však prevencia ako riešenie akútneho problému. Preto sa nezabudnite postarať o vaše odtoky v kúpeľniach, WC odtoky, výlevky, potrubia a kanalizáciu, aby ste tak neostali prekvapený nepríjemným darčekom v podobe zápachu a odpadu.