Moderné nerezové zábradlie na vaše schody alebo balkón

Súčasťou firemných budov, podnikov, ale samozrejme tiež rodinných domov je vnútorné alebo vonkajšie schodisko, stále častejšie sa stretávame tiež s balkónmi. A keď sa pozriete na schodiská či balkóny, určite si všimnete ich veľmi dôležitý doplnok- zábradlie.

Ako prvá vec nás napadne, že tento doplnok tu je preto, aby nám poskytoval spoľahlivú oporu a bezpečnosť pri chôdzi, respektíve pri pozeraní z balkóna. Ak sa ale na týchto častiach bývania nachádzajú moderné nerezove zabradlia LMmont, tak vravíme zároveň o veľmi štýlovom doplnku, ktorý dané miesto viditeľne vylepší po estetickej stránke.

  • Schody či balkón s nimi dosiahnu atraktívny štýl, budú pôsobiť zmodernizovaným a luxusnejším dojmom.

balkón, more, slnko

Lenže sú to aj iné vlastnosti, než „iba“ estetická stránka týchto nerezových zábradlí. Pretože špeciálne upravená, takzvaná nerezová oceľ je ideálne prispôsobená k tomu,aby si uchovávala svoju stálosť a nepodliehala rýchlemu poškodeniu, resp. korózií. Takéto zábradlie preto prináša odolnosť a spravidla vysokú životnosť.

  • Okrem toho, že sa dajú funkčným a zároveň dekoračným spôsobom využiť v interiéroch, vďaka svojej odolnosti sa veľakrát využívajú práve vo vonkajších priestoroch.

vonkajšie schody

Môžu sa preto umiestniť tiež na terasu, spomenutý balkón, alebo na exteriérové schody. A ak ste sa už s týmto typom zábradlí stretli, čo istotne áno, určite viete, že ich dizajn je skutočne originálny a robí konkrétne obydlie štýlovým. A to je ďalší dôvod, prečo sa s ním stretávame napríklad aj vo firemných a administratívnych budovách či v podnikoch, ktoré chcú skrátka na návštevníkov spraviť ten najlepší dojem.

Ak si ich údržbu porovnáme napríklad s dreveným zábradlím, je oveľa ľahšia. Finančne aj časovo veľmi nenáročná. Prakticky ich stačí prebehnúť handričkou a špeciálnym prostriedkom na čistenie nereze, ktorý bude uchovávať jej pôvodný lesk.