Samota a hanblivosť: Nulový kontakt so ženami

Ľudský a spoločenský kontakt je niečo, čomu sa nevie tak úplne vyhnúť ani ten najväčší samotár. Potrebujeme alebo chceme jeden druhého, minimálne z hľadiska pôžitku, akým dokáže byť spoločný čas, ktorý strávi muž so ženou. Čiže ak je muž z nejakého dôvodu momentálne sám, v tomto prípade mu asi neostáva nič iné, ako nadviazať so ženami kontakt.

žena, komunikácia

Pre niekoho je to samozrejmosť, je v tom zohraný, má šarm a ide mu to ako po masle. Skôr alebo neskôr to s ním nejaká žena určite skúsi. Tí iní to však také ľahké nemajú, nevedia sa v spoločnosti orientovať tak vrtko a s prirodzeným úsmevom na tvári. Pri kontakte s atraktívnou slečnou zamrznú alebo to vopred vzdajú. Povedia si, že takáto slečna už na 100 % s niekým chodí alebo má rovno manžela. A povedia si to snáď pri každej jednej príležitosti, potom sa teda o žiadny kontakt nepokúsia. Pritom sa veľakrát vraví o tom, ako je takéto myslenie mylné a hlavne neefektívne.

V skutočnosti aj krásna slečna alebo žena môže byť momentálne sklamaná v láske či sama a ešte stále niečo hľadá. Rovnako tak ako aj vy. Toto by si mal uvedomiť každý, kto je sám a má podobne váhavé myšlienky.

Znie to ako z rozprávky? Áno, treba rátať aj s tým, že nie vždy pochodíme. Treba to ale skúšať, v opačnom prípade navštíviť sex privát Privatportal.sk a využiť erotické služby zafo.

laptop, palec hore

Pre tých hanblivejších existujú rôzne online zoznamky. Či už klasické alebo so sex ponukami. Je len na vás, ktorú z nich uprednostníte. Kontaktovanie sa online je však prehľadné a súkromné pre každého. Každý sa pri nich dokáže cítiť odvážnejšie a ísť priamo k veci. Spýtať sa na konkrétne veci, ktoré ho zaujímavú, zložiť kompliment a dohodnúť sa na stretnutí.

V prípade, že ste navštívili sex ponuky, rovnako aj tu je možné dohodnúť si stretnutie. Vďaka eskortu môžete stráviť spoločne strávený čas v súkromí a následne na ideálnom mieste podľa dohody.