Preprava potravín si vyžaduje naozaj hygienické podmienky

Nezničiteľnosť plastu je v niektorých prípadoch na nezaplatenie, najbežnejšie sa využíva v potravinárstve, farmaceutike, pri manipulácii s nerizikovými tekutými chemikáliami, a tiež potravinami. S IBC Combolife skladacími kontajnermi prepravca dokáže ušetriť náklady aj životné prostredie, čo sa o pevných alternatívach IBC kontajnerov nedá povedať.

Plastové nádrže najrozličnejších druhov

Primárne sú IBC kontajnery určené na prevoz tekutín. V tejto kategórii je absolútnym víťazom model Combo Fructus, je vyrobený z odolného plastu 100% hygienického, takže je vhodný na transport najrozličnejších tekutín a po skončení životného cyklu sa dá recyklovať. Kubický tvar týchto kontajnerov je praktický a bezpečný a ponuka obsahuje 3 produktové rady:

-IBC kontajnery Combo Fructus

-IBC kontajnery Combo Life

-IBC kontajnery Combo Excelsior

Všetky druhy nádrží je možné používať na prepravu pyré, štiav či koncentrátov, IBC nádrž Combo Excelsior Hybrid dokonca aj na prepravu a skladovanie pitnej vody v najrozmanitejších podmienkach. Doslova ibc kontajner Schoellerallibert.com dokáže nahradiť tradičné cisterny, je možné poskladať ju a vybaviť aj viacerými typmi ventilov a tesnením. S obľubou ju využívajú rozličné asistenčné organizácie alebo vojsko.

Spoločnosť Schoeller Allibert vyrába tieto plastové kontajnery s ohľadom na čo najbezpečnejšiu možnosť manipulácie s potravinami, ich skladovanie a prepravu, ktorá by mala byť jednoduchá, nádrže stabilné a šetriace miesto, teda skladovateľné. Takisto môžu byť použité aj v mraziarňach alebo pod holým nebom, jednoducho sa udržiavajú, ľahko sa čistia a umývajú, k tomu stačia aj bežné čistiace prostriedky. Súčasťou sú aj doplnky slúžiace na jednoduchšie plnenie alebo zabezpečenie obsahu.

Odolný, pevný a hygienický kontajner

Z množstva nádrží si môžete vybrať kontajner s objemom 1000 litrov. V niektorých modeloch je dokonca zabudovaný čip, ktorý je možné sledovať pomocou technológie SmartLink, tak budete mať prehľad o tom, kde sa váš kontajner práve nachádza a či je v poriadku. Výhodou je aj dlhodobý prenájom, ktorý vám určite bude vyhovovať viac ako ich kúpa.

Posted in Nezařazené