Prvé návštevy sex privátu sú vždy spojené s nervozitou.

Rozhodnutie využiť sexuálne platené služby je pre niekoho veľmi jednoduché, no niektorí muži sa odhodlávajú veľmi dlho, aj keď sú bez partnerky a sex im dosť chýba. Ide predsa len o fyzické zblíženie sa s cudzou ženou, takže niektorí majú veľké zábrany. Niekto to vyrieši posmelením sa niekoľkými pohárikmi alkoholu, inému zase pomôže rada priateľa, ktorý už má s podobným druhom zábavy skúsenosti. No aj tak sú väčšinou muži, ktorí navštívia sex privát po prvýkrát, dosť nervózni.

dievča s telefónom

Práve sex priváty sú dnes najčastejším miestom, kde sa muži túžiaci po nezáväznom sexe stretávajú s dotyčnými dámami. Takéto služby sú maximálne diskrétne, pretože sex priváty sa nachádzajú väčšinou v panelákových domoch alebo bytových komplexoch, kde je zaručená anonymita. No niekedy majú klienti sex privátu problém nájsť ten správny byt a vypytovanie sa po susedoch nie je práve najlepším riešením. Preto je veľmi dôležité, ak si už niekedy vyberiete jedno z dievčat z ponuky sex privátov, tak pri telefonickom dohadovaní času a miesta stretnutia si upresnite presné číslo bytu a poschodie. Najlepšie je sa opýtať, aké číslo vo výťahu máte stlačiť a aké meno je na dverách bytu.

žena na posteli

Možno sa vám zdá, že ide o maličkosti, no niekedy sa stáva, že taký nedočkavý zákazník sa vypytuje susedov, zvoní pri nesprávnych dverách a v takýchto situáciách je po anonymite a diskrétnosti. Takto sa môže po paneláku rozniesť, aké služby sa tam poskytujú a ďalší klienti už budú pod drobnohľadom všetkých susedov.

Ak už budete mať skúsenosti s podobnými návštevami, tak informácie o presnom mieste stretnutia si vyžiadate vždy pri telefonickom potvrdení stretnutia. A ak budete niektoré dámy navštevovať pravidelne, tak to už nebude žiaden problém. No prvé stretnutia sú stále tie najťažšie, preto je potrebné si uvedomiť, že ide v prvom rade o zábavu a príjemné stretnutia, takže stres pri tejto aktivite nie je vôbec potrebný.