Sklenené dvere ako ideálne riešenie

Naše zmysly zaznamenajú vstup do miestnosti, vyhodnotia ho a vytvoria si prvý dojem. Je dôležitý, pretože vizuálny prvý dojem vždy veľa znamená.

mirror-3672873_640

Sklenene dvere Lmmont lahodia ľudskému, zanechávajú elegantný a moderný dojem a sú hlavne veľmi funkčné a praktické. Najmä v priestore, kde potrebujeme veľa svetla, alebo, ktorý chceme rozdeliť na menšie celky. Sú vhodné pre interiér alebo aj exteriér, ktorý má vzbudzovať luxusný dojem, byť zároveň diskrétny ako pri použití klasických dverí a má vytvárať pocit priestrannosti.

V ponuke nájdete riešenia, ktoré sa líšia formou uzatvárania dverí – buď ponuka otváracích dverí s jedným alebo viacerými krídlami a systémom otvárania dnu/von alebo posuvné dvere, ktoré sa dokonale a jednoducho uzatvárajú. Posuvné sklenené dvere sú vo vyhotovení s plynulým zatváraním a dotváraním a bezpečným a jemným zastavením. Celosklenená elegantná plocha vo Vás vzbudí dojem závesu, ktorý bezpečne zatiahnete.

Ponuka povrchových úprav je možná v rôznych vyhotoveniach, či už číre, pieskované s potlačou, farebné alebo celoplošne upravené aj vrátane elegantnej a vkusnej grafickej potlače. Priestory, kde je možnosť vlhka, ako napríklad kúpeľne máte na výber možnosť špeciálnej povrchovej úpravy, ktorá zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa.

bathroom-2132342_640

Sklenené dvere a ich krídla v ktoromkoľvek ponúkanom prevedení majú vysokú odolnosť voči tlaku, rozbitiu a nárazom a takisto aj voči vysokým teplotám vďaka použitej technológii špeciálne upraveného bezpečnostného skla. Sklo je v hrúbke 8 až 12 mm, nevytvára izolovaný priestor ako pri pôvodných drevených dverách, ale zároveň je zárukou intimity a dostatočného presvetlenia.

Ich estetika je dotvorená buď vodiacimi lištami, ktoré vkusne zapadajú do dizajnu dverí alebo sú elegantne ukryté, napríklad aj v stropných podhľadoch. Ďalšou možnosťou vyhotovenia je ich osadenie do obložkovej zárubne, ktorá najmä pri jednoduchých povrchových úpravách skla vytvára samostatný dizajnový prvok. Všetky vyhotovenia sú doplnené madlami, ktoré jemne presahujú a vyčnievajú nad povrch sklenenej plochy a sú bezpečné.

Odborníci Vám ochotne poradia a presvedčia o želanom výsledku.