Chceli by ste stávkovať?

Na začiatok si musíme povedať, že ak chceme začať stávkovať, musíme mať nejaký či už menší, alebo väčší kapitál. V druhom rade by sme sa mali seba opýtať či sa rozumieme nejakému športu alebo veci na ktorej sa dá stávkovať. Ľudia ktorý stávkujú si vždy robia pred samotným podaním analýzu z ktorej usúdia či sa oplatí riziko podania na zápas alebo nie. Takýto ľudia majú už nejakú skúsenosť a uvedomujú si možné rizika pri podávaní. Ak začínate stávkovať a veľa o tom neviete poraďte sa s niekým skúsenejším a nevkladajte príliš vysoké čiastky na začiatok. Uvedomujete si predsa, že ak vám vaša stávka nevyjde prídete častokrát o celú vašu vloženú sumu na stávku.

ruleta
 
Podávajte na tzv. „tutovky“. Sú to zápasy kde je väčšinou jasný favorit a má vysokú šancu vyhrať. Kurz avšak pri takýchto favorizovaných zápasov nie je vysoký tzn. že ani vaša výhra nebude nejak vysoká, samozrejme závisí to od vloženej sumy. Ak si poskladáte nejaké zápasy a vyjde vám napríklad výsledný kurz 1.5 tak pri vklade 2€ je zisk 1€ takže to nie je nič moc oproti tomu čo by ste stavili na tento výsledný kurz 100€ a vyhrali 150€. Na takéto malé kurzy zápasov kde je jasný favorit sa väčšinou podávajú vyššie vklady, ako pri zápasoch ktorých môžete byť viac a výsledný kurz je väčší no šanca, že vám stávka vyjde je nižšia. Stávkovanie je samozrejme od 18 rokov, a pod 18 rokov je stávkovanie zakázané a trestné.

stávka
 
Nestávajte sa pri stávkovaní závislými a budete si vedomí toho kde sú vaše limity. Ak sa vám nedarí vyhrať niekoľko stávok po sebe, zachovajte chladnú hlavu, dajte si pauzu pozrite si čo sa bude hrať vo vzdialenejšej budúcnosti a vytvorte si analýzu zápasov. Všímajte si napr. Aké výsledky dosahoval vami vybraný tým za posledné zápasy a podľa toho si zostavte stávkový tiket ktorému budete veriť, a nepodávajte bezhlavo.