Chcete byť v dome, ktorý milujete?

Hlavne vtedy, keď sa to týka vecí, ktoré sa týkajú mojej domácnosti. Napríklad nejdem prežiť, keď sa niekomu niečo nepáči. Ja viem, že žijeme v dobe, kedy sa proste nemôže všetko páčiť všetkým, ale napriek tomu ma hnevá, keď sa snažím a niekto ma jednoducho odmietne. Alebo ma proste pošle dokelu. Viem, že ide hlavne o to, aký mám názor na svoj domov ja, ale napriek tomu ma to nejakým zvláštnym spôsobom hnevá. Dá sa to pochopiť?

lazy bag

Pre mňa bolo vždy veľmi dôležité, čo si myslia o mojom domove iní ľudia. A napriek tomu, že by malo záležať iba na mojom pocite, ja som sa vždy snažila robiť to, aby som bola spokojná ja, ale aj ľudia okolo mňa.

To znamená, že som tomu vždy prispôsobovala aj doplnky, ktoré boli okolo mňa. Chcela som, aby sa páčili aj druhým ľuďom. A potom som si uvedomila, že je to debilina. A že musím robiť všetko pre to, aby som bola v poriadku hlavne ja a aby som mala doma veci, ktoré sa páčia v prvom rade mne. Preto som sa rozhodla, že vyhádžem z domu všetko, čo som si kúpila iba preto, aby sa to páčilo druhým ľudom. A myslím si, že som urobila veľmi dobre. Pretože som zistila, že všetko, čo sa okolo mňa nachádza, je úplne odveci.

Nakoniec som však zistila, že napriek tomu, že som sa obklopovala vecami, ktoré pre mňa nie sú podstatné, musím skutočne kúpiť veľa vecí, ktoré pre mňa dôležité sú. Ako som to však mala naozaj vymyslieť?

zelený vak

Vedela som, čo som vo svojom živote vždy chcela, a preto som sa rozhodla, čo si chcem kúpiť. Bol to lazy bag, ktorý sa ma naozaj páčil. Vedela som, že je to pre mňa dôležité. Tak som sa rozhodla, že si ho kúpim, napriek tomu, že sa na mňa skoro všetci pozerali ako na dilina. Mne to však bolo naozaj srdečne jedno. A myslím si, že som urobila dobre, že som sa tak rozhodla. Noačo, že som kvôli tomu, aby som sa našla, musela trochu pretriediť nábytok.