Praktické a moderné riešenie dverí

Túžite nielen po praktickom, ale aj modernom interiéri? Mať všetko usporiadané, každý prvok zladený a ešte aj ušetrený priestor? Vaše predstavy a požiadavky dokážu uspokojiť posuvné dvere sklenené.

dveře posuvné skleněné

Ich hlavnou prednosťou je fakt, že zbytočne nezaberajú priestor a ešte k tomu poskytujú estetický design, ktorý zapadne do každého interiéru.
Okrem toho prepúšťajú dostatok svetla čo oceníte v tmavších priestoroch a tiež priestor opticky zväčšujú čo pre zmenu oceníte v priestoroch malých.
Jedná sa o veľmi atraktívny interiérový prvok, ktorý sa hodí aj pre vyriešenie bezbariérových vstupov.

Posuvné dvere sklenené sú z neobvyklého materiálu a často padne otázka či dokážu zaistiť dostatok súkromia. Rôzne varianty dokážu vyriešiť aj túto požiadavku, pretože okrem číreho skla ponúkajú ďalšie varianty ako pieskované, dyhované, priama grafická tlač, fóliované a podobne.
Spôsob otvárania je buď jednokrídlový alebo dvojkrídlový.Ten je ďalej riešený buď do stavebného puzdra alebo na stenu. Jednoduchú manipuláciu podtrhujú kovové prvky, vďaka ktorým budete dvere bez problémov ovládať a ešte získate ďalší zaujímavý designový prvok.

Skvele sa hodia aj tam, kde napríklad nie je okno, napríklad malá pracovňa, kancelária, ale tiež do kúpeľne. Súkromie je zaistené vďaka priepustným i nepriepustným možnostiam skla.
Materiál žiadny interiér nenaruší a tak ho bez obáv môžete kombinovať s ďalšími materiálmi interiéru i farbami.
Poteší vás aj ich tichý chod a doraz, takže funkčnosť je rovnako zaistená a tým splnená praktická časť celej záležitosti. Vďaka jednoduchej a pohodlnej manipulácii získate aj ich dlhú životnosť.

recepce

Ak hľadáte moderné a deignovo zaujímavé riešenie, ktoré nenaruší interiér, tak v tomto prípade je to strela priamo do čierneho. Budete si užívať prostredie, ktoré nebude mať ani najmenšiu chybičku.