Dobrý zadok alebo srdce? Ako spoznať tú správnu ženu

Mužské pokolenie sa už určite stretlo s tým, že hoci žienka vyzerala na prvý pohľad ako obrázok, len čo sa bližšie spoznali, pozlátok opadol a na rad prišla tvrdá realita. Síce to funguje aj naopak, teraz sa budeme baviť najmä o ženách. Je tiež však dôležité podotknúť, že muži si často všímajú práve ten dobrý zadok, ale nie to, aká samotná žena je a ako sa správa. Ako teda zistíte, že je to tá pravá, vaša „dokonalá“ žena?

modelka.jpg

Pokorná – vie, že aj tie najkrajšie šaty, či šperky ju neurobia šťastnou, ale práve vy, vaša láska a láska k ostatným ľuďom. Tiež dokáže ustúpiť a nevyužíva ženské zbrane pri každej hádke.
Obetavá – hoci túžila ísť do kina na ten nový romantický film, chápe, že nedeľný futbalový zápas je pre vás extrémne dôležitý a nerobí jej problém zmeniť plány, len aby vám urobila radosť.
Sebavedomá – nie každý má rád namyslené ženy, ktoré si myslia, že sú spasiteľmi sveta. Avšak zdravo sebavedomá žena, ktorá si vie uznať chyby, ale tiež vie vyzdvihnúť svoje plusy je krásna a sexi zároveň.
Nehrá sa na hrdinku – ako muž určite pociťujete potrebu sa o svoju ženu postarať v najrozličnejších situáciách v živote. Dnes však už existujú aj ženy, ktoré si myslia, že všetko dokážu bez pomoci. Je fajn byť statočnou a samostatnou, všetko však musí mať svoje hranice.
Nie je hysterická – každá žena z času na čas žiarli, či vystrája, alebo má svoje nálady. Ak sa to však stane každodennou súčasťou a rozhovor bez výčitiek, či kriku už ani neviete viesť, ruky preč.

dívka pijící čaj.jpg

Nehrá sa na vašu mamu – aj muž ocení starostlivosť, ale nie prehnanú. Ak by chcel predsa mamu, ostane doma s tou svojou. Ak je vaša žena zdravo starostlivá, to znamená, že pomôže, ak to potrebujete, ale zároveň vám nestojí za chrbtom každú sekundu, je to ono.
Milujúca – milovať ostatných ľudí bez rozdielu je dôležité. Určite nechcete ženu, ktorá sa bude k ostatným správať ako k poddaným, alebo bude krútiť nos nad ľuďmi, ktorí ju požiadajú o pomoc. Milujúca žena je najlepší predpoklad dobrej a láskavej budúcej mamičky.
Verná – a na záver, vernosť je to, čo drží každý vzťah a manželstvo pokope. Nezabúdajte však, milí muži, že vernosť sa očakáva aj od vás. Do vzťahu musia prispievať obaja, nie len jeden.

Posted in Web