Hľadáte zamestnancov do svojej firmy? Vyskúšajte „cvmango“

Projekt cvmango.com vznikol z iniciatívy trenčianskej spoločnosti Balanced HR. Na trhu práce majú už dlhoročné skúsenosti. Nápad s vytvorením akejsi databázy ľudí, ktorí hľadajú prácu, vznikol na základe požiadaviek ich zákazníkov.

dohoda
 
Tí hľadali jednoduchší spôsob vyhľadávania potencionálnych kandidátov na rôzne pracovné miesta. Problémom bolo, že životopisy, ktoré uchádzači o zamestnanie svojim budúcim zamestnávateľom posielali, neboli vždy úplne pravdivé. Taktiež neexistovala platforma, ktorá by týchto „overených“ záujemcov, združovala na jednom mieste.
 
Na stránke cvmango, jej zakladatelia uvádzajú, že každý uchádzač o prácu, ktorého tu môžete nájsť, prešiel i detailným pohovorom so skúseným recruitom (slovensky- špecialista výberu).
 
Na začiatok je potrebná registrácia. Potom môžete zadať všetky svoje požiadavky na vášho nového zamestnanca.
Vyhľadávať môžete na základe pracovnej pozície a lokality, ale i podľa počtu ovládaných cudzích jazykov a požadovanej mzdy.
Pri konkrétnych záujemcoch nájdete ich podrobný životopis , miesto odkiaľ pochádzajú a aj požadovanú odmenu za ich prácu.

Nie je to však úplne zadarmo. Registrácia, prehľadávanie a aj kontaktovanie uchádzačov, môže zamestnávateľ vykonávať bezplatne. Ak sa však rozhodnete uchádzača o prácu zamestnať, pri podpísaní zmluvy o pracovnej činnosti, cvmango od vás požaduje finančnú odmenu. Jej výška sa líši od konkrétnej pracovnej pozície. Presné sumy sa vám zobrazia až po registrácii. V prípade, že so zamestnancom nebudete spokojný a jeho pracovný pomer ukončíte v trojmesačnej skúšobnej dobe, finančnú odmenu vám vrátia.

obchod
 
Cvmango je priestor aj pre tých, čo prácu hľadajú. Na stránke stačí vyplniť krátky formulár a priložiť svoj životopis, poprípade i motivačný list. Po pozitívnom zhodnotení vami zaslaného obsahu, sa s vami ľdia z cvmango skontaktujú. Ďalšie kroky, budete preberať už priamo s nimi.

Posted in Web