Majú ženy zlé vlastnosti?


Stále sa hovorí len o tom, prečo by mali byť ženy milované. Že sme proste úžasné bytosti, ktoré si zaslúžia byť obdivované a ktoré si zaslúžia všetku pozornosť, ktorá na svete je. Nepochybne je to skutočne tak. Na druhej strane však existuje aj veľmi veľa vecí, ktoré by mohli ženy zmeniť. Nechceme sa vystaviť žiadnemu generalizovaniu, no poznáte typické ženské vlastnosti, ktoré muži nevedia vystáť? Možno nie sme všetky rovnaké, ale je jasné, že určité vlastnosti (dobré a aj zlé) sa často vyskytujú práve v našich kruhoch. Aby sme teda boli trochu sebakritické, môžeme začať práve teraz, no nemyslíte? Nemajte teda žiadne obavy a pozrite sa na to spoločne s nami.
namyšlená dívka
Povrchnosť
Vlastnosť, ktorá sa veľmi prejavuje práve na ženách, pretože na rozdiel od mužov, my riešime náš výzor omnoho viac, ako ho riešia oni. Chceme byť krásne a z toho dôvodu sa potom často pozeráme aj na ostatné veci okolo nás len z toho vonkajšieho pohľadu. Najlepší príklad je práve na aute. Ženu často nezaujíma to, aký má motor a či je spoľahlivé. Ale skôr to, ako vyzerá a čo je na ňom pekné
pár psů.
Utáranosť
Nebudeme si klamať, skutočne sme utárané a uklebetené. Stále o niečom šteboceme a často nevieme, kedy by sme mali prestať. Z toho dôvodu bývame veľmi otravné. Sťažujeme si, že nás muži nepočúvajú, no oni jednoducho nestíhajú pobrať to množstvo informácii, ktoré im stihneme za malú chvíľu podať. Je veľmi dôležité, aby ste mysleli na to, čo je okolo vás a nielen na to, čo všetko rozprávate.

Žiarlivosť
Žiarlivosť je typická ženská vlastnosť, ktorú vieme len veľmi ťažko ovládať. Nevnímame ju ako niečo, čo znamená nedôveru v partnera. Často to skôr znamená nedôveru v nás samotné. Asi sa cítime ohrozené, keď si myslíme, že každá žena v prítomnosti nášho partnera je potenciálna zvádzateľka. A povedzme si úprimne, často žiarlime aj preto, lebo poznáme ženy. Vieme, že dostaneme všetko, čo si zaumienime a to za hocijakú cenu.