Moderná cesta vzdelania vhodná najmä pre podnikateľov a manažérov


Pre správne riadenie svojej podnikateľskej činnosti s potenciálom rozrastať sa a žať väčší úspech, budeme potrebovať znalosti v obore marketing a následne prehľad v tomto odvetví. Okrem iného sa preukážu naše manažérske schopnosti správne sa rozhodovať a usporiadať náš plán do funkčného modelu. No a dnešná doba sa samozrejme spája i s internetom, okrem toho aj s tvorením pútavej grafickej reklamy.

online

Ak si to takto zhrnieme, možno sa to zdá byť naraz príliš veľa faktorov a znalostí, v ktorých by sme sa v prospech nášho podnikania mali zdokonaľovať. Navštíviť rôzne kurzy, preštudovať rôzne knihy, to je síce dobrá cesta a nemám proti nej nič, no existuje i o niečo praktickejšia metóda, vzdelávať sa online. Túto cestu nemusíme podceňovať, nakoľko nejde o čítanie bulváru či nejakých srandičiek, na internete nájdete viacero testov, kurzov, ako aj kvalitne spísaných tém, ktoré vám pomôžu s prehľadom v marketingu, s lepším manažovaním, no a v neposlednom rade i s tvorbou reklamy či webu. Teda všetkými potrebnými úkonmi, aké by mal mať podnikateľ 21. storočia v malíčku. Online možností je viac, no predstavím vám aplikáciu a webovú platformu zahrňujúcu všetky potrebné znalosti v jednom programe.

obrazovka

Linkedln Learning
Ide o online vzdelávací projekt, ktorý je určený najmä pre podnikateľov a ľudí orientujúcich sa v marketingu. Táto webová platforma je zároveň dostupná aj ako prehľadná aplikácia pre mobilné zariadenie a k opisu som si ju nevybral náhodou. S opisom Linkedln Learning som začal práve preto, že ho považujem za jeden z najlepších, najkompletnejších programov v tomto obore, kde si preveríte všetky potrebné znalosti, akými by mal podnikateľ disponovať. Manažovanie, biznis, tvorba reklamy, webu, marketing,… cez 4000 kurzov! Ale webová platforma i appka majú možno dve nevýhody. Prvou je anglický jazyk, druhou cena. Ale pozor. Prvý mesiac máte dostupnú trial verziu úplne zdarma! No a v prípade, že by ste po uplynutí tejto doby mali záujem aplikáciu užívať naďalej v plnej verzii, platí sa 26,39 eur/mesiac.