Odborná analýza pitnej vody

Trápia vás pochybnosti ohľadom kvality vašej pitnej vody? Buďte si istí pitnou vodou vo vašej domácnosti. Nechajte si urobiť profesionálny a spoľahlivý rozbor pitnej vody. Okrem analýzy pitnej vody si môžete zakúpiť aj spoľahlivý a rýchly domáci test, ktorým si v priebehu jednej minúty overíte hodnoty pitnej vody. Neberte kvalitu vody na ľahkú váhu. Pitná voda je s nami každý deň, je nevyhnutná pre život a výrazne dokáže ovplyvniť aj naše celkové zdravie a kvalitu nášho života. Pre rýchle a jednoduché overenie zdravotnej nezávadnosti pitnej alebo studničnej vody môžete využiť naše spoľahlivé domáce testy vody, ktoré vám poskytnú výsledku už do 60 sekúnd.

voda

V našej ponuke nájdete testy, vďaka ktorým overíte napríklad tvrdosť vody, hodnoty pH, či množstvo železa a mangánu v pitnej vode. Každé balenie obsahuje jeden tester s podrobným a prehľadným návodom za veľmi výhodné ceny. Ak chcete mať viac testov, odporúčame maxi balenie domácich testov, v ktorom nájdete až päť kusov testerov za lákavú cenu. V prípade, ak ste mať kvalitu svojej vody na 100 % pod kontrolou, nechajte si ju skontrolovať odborníkmi. Poskytneme vám kvalitné a podrobné rozbory pitnej a studničnej vody, ktorým môžete veriť.

rozbor

Objednajte si u nás napríklad akreditovaný mikrobiologický rozbor vody, ktorý zistí, či množstvo a stav baktérií vo vode. Alebo rozsiahlejší fyzikálno-chemický rozbor vhodný pre väčšie domácnosti aj firmy. Profesionálne odoberieme vzorku z vašej vody a prešetríme jej stav. Následne vám poskytneme podrobné výsledky aj s tým najvhodnejším riešením práve pre vás. Vykonávame aj špeciálny kolaudačný rozbor vody pri kolaudácii domov. Tento rozbor predstavuje istú kombináciu fyzikálno-chemickej a mikrobiologickej analýzy pitnej alebo taktiež studničnej vody. Vyšetrí vodu, či je zdravotne nezávadná a kvalitná, a v prípade nedostatkov vám poskytneme odbornú konzultáciu, ktorá je už zahrnutá v cene rozboru vody.

Posted in Web