Tantra masáž je veľmi zaujímavá, vyskúšajte ju

Vyskúšať aj niečo nové, vybočiť z bežných koľají a zažiť nezabudnuteľné chvíle, o tom snívame hádam všetci. Máme svoje tajné túžby, želania a sny, ktoré sú niekedy aj z iného súdka ako len dobrodružné, hovoríme o intímnej oblasti a erotike. V sexuálnych otázkach sme sa posunuli o veľký kus dopredu a sex už pre nás nie je tabu, rovnako tak vnímame aj erotické služby.

tantra

Poskytovanie služieb je normálna a bežná vec, pre nás samozrejmá. Tam by sme mali zaradiť aj služby v sexuálnej sfére, pretože nám pomáhajú preklenúť obdobia, keď sme sami a nemáme nikoho blízkeho, s kým by sme zdieľali potešenie z intímneho života. Erotické salóny pracujú diskrétne a vy máte možnosť si u nich zaželať takmer čokoľvek, po čom túžite a šikovné dievčatá vám to splnia. Na internetových stránkach sa treba na masáž objednať vopred aspoň jednu hodinu, rezervovať si dievča – masérku a tiež aj druh masáže.

V salóne vás už bude čakať tantra príjemná atmosféra s exotickou vôňou a hudbou, a tiež dievča, ktoré bude masáž vykonávať. Najprv však treba dodržať hygienu, a preto vám ponúknu možnosť osprchovať sa, vypiť si čaj alebo kávu a potom sa môžete prezliecť do sárongu. Rituál môže začať, vy musíte iba prezradiť svoje tajné sny a potom sa už nechať rozmaznávať až po pocit maximálnej rozkoše a slasti.

Masáže sa dajú vykonávať na rôzne spôsoby, môže to byť klasická masáž alebo body, magic, special či couple masáž, ale tiež vzrušujúca masáž lingamu, teda intímnych partií tela. Dievčatá majú šikovné ruky, a tak si môžete byť istí, že urobia maximum pre váš najkrajší zážitok a privedú vás až k vyvrcholeniu. Po tejto masáži sa budete cítiť ako znovuzrodení, uvoľnení a zrelaxovaní na duši aj na tele.

tantra

Aby ste mohli všetky tieto nové pocity stráviť, po skončení masáže budete mať chvíľu pre seba, potom si opäť môžete dopriať sprchu a s pozdravom „namaste“ a malým darčekom sa s vami v salóne rozlúčia dúfajúc, že sa k nim opäť vrátite.