Ochráňte svoj domov

Ochráňte svoj domov pred ohňom. Protipožiarne dvere vybavené požiarnym systémom ALUPROF Vám ponúkajú moderné, kvalitné a certifikované riešenie v protipožiarnej ochrane. Oceľové protipožiarne dvere spĺňajú všetky náležité kritéria v oblasti protipožiarnej ochrany ako sú dymotesnosť a odolnosť proti priamemu ohňu. Dvere je vhodné inštalovať predovšetkým na uzatvorenie priestorov ako sú kotolne, dielne a iné obdobné priestory. Samozrejme je možné tieto protipožiarne dvere umiestniť aj do interiéru ostatných častí domu, respektíve budovy a taktiež je ich možné umiestniť aj ako vstupné dvere. V každom ohľade ochránia pre škodami vzniknutými požiarom a zadymením a vy tak získate bezpečné, moderné a dizajnové dvere.

oceľové dvere

Spomeňme niekoľko takýchto dverí z našej ponuky.

Napríklad protipožiarne systém MB-60 EI je novinkou spomedzi rady protipožiarnych dverí so systémom ALUPROF. Jedná sa o profil dverí, ktorý je subtílny v pohľadových šírkach a v stavebnom otvore tak zaberá omnoho menej priestoru. Konštrukcia je omnoho jednoduchšia a ľahšia oproti svojim predchodcom a preto jej výroba a montáž je podstatne jednoduchšia a rýchlejšia.

Ďalší systém je MB-78EI je veľmi vhodný a nápomocný na výrobu moderných protipožiarných dverí z ktorých spomenieme

– protipožiarne dvere s odolnosťou EI15-EI90- je možné ich vyrobiť aj ako dymotesné

– protipožiarne dvere s odolnosťou EI15-EI30

oheň-dobrý sluha zlý pán

Samozrejme neponúkame iba protipožiarne dvere ale aj protipožiarne steny a okná.

Ich konštrukcie sú 3-komorové a systém je vybavený špeciálnymi ohňuvzdornými vložkami, ktoré zaistia potrebnú protipožiarnu odolnosť až po triedu EI90.

Naše systémi Vám zaručia bezpečný domov a priestor, preto nás neváhajte kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok, ktoré Vám veľmi radi zodpovieme. Čo sa týka cenovej kalkulácie, tú si je možné orientačne pozrieť v našej ponuke, no nerobí nám problém pre Vás pripraviť aj osobnejšiu cenovú kalkuláciu po vzájomnej dohode.