Nikoho neurazíte, ak mu podarujete darčekový kôš plný lahôdok

Všetci určite radi prijímame darčeky, či už muži alebo ženy bez rozdielu veku, potešíme sa im rovnako a obzvlášť vtedy, ak je darček naozajstným príjemným prekvapením darovaným zo srdca. Nemusia to byť honosné a luxusné darčeky od výmyslu sveta, poteší aj maličkosť. Človek si cení hlavne skutočnosť, že si na nás najbližší či priatelia spomenuli…

gift-basket-king-jan

Darčeky dávame pri životných jubileách, narodeninách a meninách, ale sú vhodné aj na to, aby sme niekomu vyjadrili vďaku. Na tieto príležitosti neexistuje vhodnejší darček ako je darčekový kôš. Jeho obsah, ktorý je zastúpený širokým spektrom pochutín, lahôdok a maškŕt, ulahodíme každému jazýčku, ženám tiež. Navyše, pri objednávaní darčekového koša predajca zisťuje, pre koho je určený, vekovú kategóriu a príležitosť, pri ktorej ho chceme odovzdať. Pre ženy sa dá obsah darčekového koša vyplniť najrôznejšími výrobkami počnúc sladkými lahôdkami, čajmi, slanými pochutinami, kávou, veľmi vďačné sú darcekove kose pre zeny kozmetické výrobky ako oleje, peny do kúpeľa, ale aj fľaša dobrého vína či likéru vie ženu dostatočne potešiť. V obchode sú skúsené predavačky, ktoré vám poradia s výberom, upravia dizajn celého koša a zabalia spolu s ozdobou tak, aby ste boli spokojní.

Všetky súčasti si vyberiete sami, môžu to byť napríklad aj tieto lahôdky:

-datľová nátierka

-biela čokoláda matcha s goji

-čaj špeciálne pre ženy

-čokokmeň

-halwa s lieskovými orieškami

-brusnicová šťava

-slim snack banán

-eukalyptové bonbóny

-medovkový sirup

-dračia sila so žen-šeňom

-píniové oriešky

-mandľový olej

-pleťový kúpeľ

91D8sNlwO4L._SL1500_

Toto bol jeden z príkladov obsahu darčekového koša pre ženu, je samozrejmé, že produkty si môžete meniť a vyberať podľa vlastného uváženia a podľa toho, koľko peňazí ste ochotní investovať. V ponuke obchodu sú aj kvalitné vína, a tými nepohrdne hádam žiadna žena. Ak sa tovar momentálne nenachádza na sklade, predajca vám vyberie plnohodnotnú náhradu. Všetko si môžete vybaviť prostredníctvom internetu v eshope, kde vyplníte objednávku, pridáte prípadný komentár a o všetko ostatné sa už postará predajca.